Режим роботи:
пн.-пт.: з 10:00 до 18:30
сб.: з 11:00 до 16:00
СТАТУС РЕМОНТУ
Палац Україна
вул.Тверський Тупік

ЯК ПРОЙТИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВІНОК

Як перезавантажити планшет?

Я думаю такі питання виникали у багатьох користувачів планшетів, мобільних телефонів, та й будь-яких інших сучасних гаджетів.
У минулій темі ми розповідали про Reset на планшеті, а зараз же ми розкриємо основну суть самого процесу перезавантаження планшета, що насправді відбувається з ним.

Що ж взагалі таке перезавантаження.

Перш потрібно зрозуміти, що ж ми маємо на увазі під цим словом.
Перезавантаження і перепрошивка це два різні поняття.

  • Перезавантаження – це процес який протікає в програмному забезпеченні і схемах портативних пристроїв, після подачі команди на таку. Під час якого відбувається закриття програм, обнулення оперативної пам’яті, збереження даних в пам’ять і наступне завантаження.
  • Перепрошивка – це процес заміни програмного забезпечення пристрою.

Які види перезавантажень бувають.

Перезавантажень бувають двох видів Software reset and Hardware reset.

  • Під Software перезавантаженням варто розуміти процес, який відбувається після того як ми натиснемо кнопку в якомусь додатку.
  • Під Hardware перезавантаженням варто розуміти процес, який відбувається після того як ми натиснемо кнопку Reset на самому пристрої або на пристрій увімкнено витягнемо акумулятор.

Кілька слів про те чи безпечно витягувати акумулятор на включеному телефоні. Скажу вам прямо, небезпечно і не рекомендується так робити. Через часті перезавантажень зношується флеш пам’ять, що призводить до збою програмного забезпечення. Що робити якщо перезавантаження планшета не допомагає.  1. Саша · 1 год назад

    Дякую

  2. Павел · 2 года назад

    Спасибо за статью.

...