Режим роботи:
пн.-пт.: з 10:00 до 18:30
сб.: з 11:00 до 16:00
СТАТУС РЕМОНТУ
Палац Україна
вул.Тверський Тупік

ЯК ПРОЙТИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВІНОК

Ремонт систем паралельного водіння CLAAS GPS Copilot TS

CLAAS_GPS-Copilot_TS

Система паралельного водіння (курсовказівник) CLAAS GPS Copilot TS – високотехнологічний пристрій, який потребує сервісного обслуговування та ремонту якій не можна довіряти делетантам, так як техніка складна і від якості виконаних робіт залежить наскільки якісно курсовказівник буде працювати в подальшому. CLAAS GPS Copilot TS – це складна і дорога техніка, ремонт якої потрібно довіряти професіоналам.

Типові поломки від неохайного використання курсовказіника – розбитий дисплей, розбите сенсорне скло, не рідко бувають зламані роз’єми. Частіше всього такі поломки виникають із-за падіння чи удару. В таких випадках єдиний варіант – це заміна несправної деталі.

Але трапляються випадки складніші, коли не можна швидко знайти поломку. Якщо система паралельного водіння зависає під час роботи, не загружається або навіть не включається, скоріше всього виник збій в програмному забезпечені. Якщо ж курсовказіник не включається і не подає ні яких сигналів, то скоріше всього несправна материнська плата, в такому випадку необхідно ремонтувати або замінювати системну плату.

Це лише приклади типових несправностей, та для точного визначення поломки, необхідно провести повну діагностику, так як при однакових симптомах, поломки можуть бути різними:

Сервіний центр ТЕТРАБАЙТ гарантує якість всіх робіт з обслуговування систем GPS Copilot TS. Наший штат укомплектований майстрами, які мають великий досвід і весь спектр необхідного обладнання для ремонту і обслуговування курсовказівників цієї моделі. Ми пропонуємо всі види сервісу і ремонту системи паралельного водіння. З’явились запитання? Просто зв’яжіться з нами!

Додаткові матеріали:

Завантажити інструкцію з експлуатації

Завантажити прошивку...