Режим роботи:
пн.-пт.: з 10:00 до 18:30
сб.: з 11:00 до 16:00
СТАТУС РЕМОНТУ
Палац Україна
вул.Тверський Тупік

ЯК ПРОЙТИ
ЗВОРОТНІЙ ЗВІНОК

Заміна дисплейного модуля Sony Xperia Z2 D6502

І так, в ремонті у нас топовий сонієвський телефон Sony Z2 D6502. Модель нова, вийшла відносно недавно, відміну від Z1 відразу з далека не помітиш.

Клієнт звернувся для заміни дисплейного модуля Sony Xperia Z2. З розповіді стало відомо, що в гарантійному обслуговуванні за місцем придбанням йому відмовили, чимось там аргументуючи (часта історія у багатьох …).

Проблемою був непрацюючий сенсор, точніше частково непрацюючий – спонтанні натискання, частина сенсора не працює. На диво відколів і механічних ушкоджень при огляді виявлено не було та раніше телефон не розбирався. Попередній діагноз – заміна дисплейного модуля.

Пристрій прийнято, розберемо і подивимося, що всередині.

Sony Z2 D6502

Задня кришка не сильно приклеєна, в будь-якому разі не важко відклеюється, як очікувалося.

У порівнянні з попередньою моделлю, приклеєна по периметру і посередині. Непогане рішення, для надійності.

На внутрішній стороні задньої кришки наклеєна антена NFC.

Батарея розміщена в пластмасовому контейнері, зняти її просто, викрутивши два болтики і акуратно відключивши шлейф з’єднання.

Sony Z2 Батарейка LIS1543ERPC

Батарея ємкістю 3200 мА/ ч. Маркування LIS1543ERPC. На батареї багато захисних позначень, що безперечно радує, відразу розумієш в руках оригінал.

Підемо даліSony Z2 D6502 в середині

Під АКБ розміщені шлейфи, якими підключені поліфонічний динамік, вібромотор, мікрофон і власне сам дисплейний модуль.

Щоб дістатися до роз’ємів, потрібно викрутити ще два гвинтика і зняти пластикову заглушку, яка служить акустичним резонатором і кріпленням приймально-передавальної антени для мережі GSM GPRS / EDGE і UMTS HSPA +

Sony-Z2-D6502_7

Також вмонтований і вібромотор.

Sony Z2 D6502 динамик

Знімемо материнську плату, відкрутивши пару гвинтиків. Ого що це? Sony дійсно поставила теплову трубку! Так, це вона сама, діаметром близько 0,6 мм. Така ж як в ноутбуках і настільних комп’ютерах, тільки маленька.

Sony Z2 D6502 теплова трубка

Трубка впаяна в основу корпусу і йде кудись у глиб … У результаті весь корпус грає роль радіатора. Цікаве і нестандартне рішення, яке викликає  захоплення.

тепловуа трубка Sony Z2

На материнській платі є невеликий шматочок теплопровідного силікону, служить для кращого з’єднання плати з тепловою трубкою.

Sony Z2 D6502 плата

Під захисним екраном, теплопровідна паста, для з’єднання процесора з системою охолодження.

Sony Z2 D6502 плата

Зняли дисплей, який також не сильно приклеєний. Після цього само собою з’явилося питання. Чи так він вологозахищений, як заявляє виробник? Не знаю, у мене особисто закралися сумніви і занурювати телефон у воду, я б точно не став, після кількох місяців користування.

Sony Z2 D6502 корпус

Sony Z2 D6502 дісплей

Дисплей зроблений за новою технологією Live Color LED, 5.2 дюйма, розширенням 1920х1080 точок + поверх сенсор мультитач + захисне скло Asahi Dragontrail і все це товщиною близько 1,5 мм. Це мабуть один з найбільш тонких дисплейних модулів, які доводилося бачити. Заміна сенсора і заміна дисплея окремо в Xperia Z2 неможлива.

Власне і все.

Дисплейний модуль Sony Xperia Z2 встановлений, ремонт закінчений. Залишилося кілька годин перевірки, складання та підготовка до видачі.

Заміна дисплейного модуля Sony Xperia Z2 D6502

P.S. Фотографії зроблено на  Sony Xperia Z2 ....